Aktivitepark - Hizmetlerimiz Hakkında

Adrenalini zirvede yaşamaya aşık insanların en sık tercih ettiği yer olan Aktivite Park olarak 2017 den beri en kusursuz hizmeti vermekteyiz. Deniz tutkunları için dalış, doğaseverler için atv safari, jeep safari, dalgaların heyecanına kapılmak isteyenler için rafting, gökyüzünü kucaklamak isteyenler için balon turları ,özgürlüğün ve uçsuz bucaksızlığın dibini yaşamak için yamaç paraşütü! Kaliteli hizmetin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz bu yüzden ülkenin her yerine yayılıyoruz; atv safari etkinliğimiz Türkiye genelinde 84 noktada, yamaç paraşütü etkinliğimiz ise Türkiye genelinde 81 ilde heyecanınıza ortağız. Her kitleye hitap eden extreme aktivitelerimizle hayatın sınırlarını zorlayın. Bu sınırları zorlarken anılarınızı sizin için biz ölümsüzleştiriyoruz. Yıllar sonra her baktığınızda hala ilk gün ki gibi heyecanını vücudunuzda hissedeceğiniz fotoğraflarla çılgınlıklarınıza çılgınlık katıyoruz.

Eğlencenin zirvelerine tırmanmanıza yardımcı olurken can güvenliğinizle de yakından ilgileniyor köklü deneyime sahip profesyonel pilotlarla çalışıyoruz. nature

Sizinle vakit geçirmekten biz de keyif alıyoruz bu yüzden uçuş süremizden asla kısmıyor gökyüzünün tadını hep birlikte çıkarıyoruz.

Kaliteli ekipmanlardan asla ödün vermiyor sizin için en iyi ekipmanları temin ediyor belirli periyotlarla kontrol, yenileme ve onarım sağlıyoruz

Firmamız gerekli faaliyet izin belgelerine ve pilotlarımız mesleki yeterlilik belgelerine sahiptir.

Hakkımızda 1

Hakkımızda 3

Aktivitepark - Yönetim Ekibimiz

Burhan Felek

Kurucu

19 Eylül 1991 yılında Kayseri’de doğan Burhan Felek tarafından kurulmuştur. İlk ve orta öğrenimini İstanbul Kazım Karabekir İlköğretim Okulunda, ortaöğrenimini ise Bahçelievler Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı’nda lisans eğitimini tamamladıktan sonra ABD New Jersey Kean Üniversitesinde ekonomi eğitimi almıştır. 2014 yılında yamaç paraşütüne başlamış 2016 yılında İnter Sportif Havacılık Firmasını İstanbul’da yamaç paraşütü üzerine kurmuştur. 2017 yılında ise ‘’Aktivite Park’’ adıyla İstanbul Çatalca’da ofis merkezini oluşturmuştur.

Yp Pilot
English
Russian

Gizem Aydoğan

Kurucu

05 Ocak 1996 yılında İstanbul’da doğan Gizem Aydoğan ilk ve ortaokul öğrenimini Ahmet Çuhadaroğlu ilkokulunda tamamladıktan İstanbul’da Vali Hayri Kozakçıoğlu Ticaret Meslek Lisesini bitirmiştir. Ön lisansını Marmara Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı üzerine yaptıktan sonra Anadolu Üniversitesi işletme bölümü lisansını tamamlamıştır. Gökyüzüne ve maviye olan tutkusu ile birlikte 2019 yılından beri paraşüt yapmakta ve paraşüt pilotu olarak uçuşlarda size eşlik etmektedir. Burhan Felek ile birlikte İstanbul Çatalca merkezli Aktivite Park’ın kurmuş ve aynı zamanda mali işler departmanın yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

Yp Pilot
English

Sıkça Sorulan Sorular

Yapmak istediğiniz aktiviteye karar verdikten sonra intetnet sitemizde bulunan "Bilet Al" kısmından aktivitenizi seçerek kredi kartı ile yada banka eft havale kannallarımız ile satın alabilirsiniz.
Her aktiviteyi tercih edebilirsiniz sizin zevk ve tercihleriniz doğrultusunda ; gökyüzüne aşıksanız yamaç paraşütünü, sevdiğiniz biriyle birlikte gökyüzünün tadına varmak istiyorsanız uçan balonu eğer suyun dalgalarını hissetmek istiyorsanız raftingi, doğayla iç içe olmak istiyorsanız safariyi tercih edebilirsiniz.
''Extreme aktiviteye ve adrenaline doymak ne mümkün'' diyorsanız elbette günde birçok farklı extreme aktivitede bulunabilirsiniz.
Biletlerimizde yasal süre olarak belirlenen 15 iş günü içerisinde iade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Sizler için en kaliteli ekipmanları temin ediyoruz ve kalitemize güvenle kendinizi bırakabilirsiniz.
Aktivite biletinizi aldığınız gün itibariyle 1 (bir) yıl içerisinde kullanabilirsiniz
Satın alınmış olan aktivite biletine uygun olacak şekilde devredebilirsiniz.
Eğlence keyfinizi bölmemek amacıyla profesyonel kamera ve çekim ekibimizle en güzel anları sizin için kaydediyoruz. Fiyatlarımıza fotoğraf ve video çekimi dahildir herhangi bir ek ücret ödemezsiniz.
Her aktivitenin belirli koşulları bulunmaktadır. Şehir ve lokasyonun bu kriterlere uygun olduğu her yeri tercih edebilirsiniz.
İmkanlar dahilinde özel gün ve kutlamalarınız için gereken ortamı hazırlıyoruz.
Her mevsimde her aktiviteyi yapabilirsiniz ancak suyun akış hızının yüksek olduğu bahar aylarında rafting yaparak kendinizi dalgaların akışına bırakmanızı şiddetle tavsiye ederiz.
Türkiye geneli sadece 18 ilde yapılan yamaç paraşütü adrenalin tutkunlarına önerebileceğimiz bir numaralı aktivitemizdir.
Aktivitelerimizde istediğiniz boy ve kiloda katılabilirsiniz yalnızca yamaç paraşütünde 130 kg ve üstü kişilerin yapmasını önermiyoruz.
Katıldığınız kurs dahilinde verdiğimiz teorik ve pratik eğitimlerin tamamlanması durumunda sertifika ve yeterlilik belgesi verilmektedir.

Kuruluş

Burhan Felek ve Gizem Aydoğan öncülüğünde 53 kişilik profesyonel ekibimiz aracılığıyla sizi en güvenli biçimde adrenaline doyuruyor hatta ulaşım konusunda bile kolaylık sağlıyoruz. Bu heyecan arayışında bütçenizi dikkatli kullanmanız gerektiğini biliyor bu yüzden sizi zorlamayacak fiyatta uçak biletleriyle sizi uğurlarken bile bir nebze olsun katkı sağlamaya çalışıyoruz. Amaç; toplumun adrenalin ihtiyacını karşılamak için extreme spor alternatiflerimizi arttırarak, mesleki bilgi ve becerilerle donatılmış ,kendini her açıdan sürekli olarak yenileyen ekibimiz ile verdiğimiz hizmeti müşteri memnuniyetiyle harmanlayıp alanında fark yaratan, rakipsiz bir marka yaratmak.

Hakkımızda 7

Hakkımızda 9

Hakkımızda 11

Aktivite Park Yamaç Paraşütü