Paylaş

Yamaç Paraşütü Evlilik Teklifi Gökyüzü Masalı Evlilik Teklifim

Yamaç paraşütü evlilik teklifi; O yeryüzünde görmüş olduğum tüm varlıkların en güzeliydi ve ona olan sevgim gökyüzü kadar uçsuz bucaksızdı. Birlikteliğimizi sonsuzlaştıracağımız bir evlilik teklifi yapmak istiyordum. Böyle Aşk dolu olduğum kadına sıradan bir yemek ve mumla evlilik teklif https://www.aktivitepark.com etmeyi düşünmedim bile o bana Kapadokya’yı doğal güzelliklere ve peribacalarını ne kadar görmek istediğini o rengarenk devasa balonda uçmak istediğini ve yanında da beni görmek istediğini anlatmıştı.

Bende bu teklifi bu hayaller ile birleştirip onun ayaklarını hem gerçek hem de mecazi anlamda yerden kesmek için araştırmalar yapmaya başladım. Öncelikle birçok firma ile bu konuda konuştum ama hiçbiri istediğim evlilik teklifi organizasyonu için yeterli özeni göstermiyor ve zaten sıcak hava balonuna rağbetin çok olmasından dolayı özel teklifler için ayrı bir çalışma yapmıyorlardı. Daha sonra iş arkadaşımın Rafting yaptığı ve çok memnun kalarak tavsiye ettiği bir firma tavsiye etti ve bende hemen iletişim numarasını alarak Aktivite Park ile konuştum.

Tam olarak istediğim şeyi onlar önceden her şeyi hazırlayıp planlayıp belli bir paket halinde sunuyorlardı. Ve bana dedikleri siz sadece söylemek istediğiniz şiiri şarkıyı düşünün gerisini biz sizin için her şeyi düşünüyoruz. Yamaç paraşütü evlilik teklifi; Gerçekten dedikleri gibiydi.

Sabaha karşı gece 3 gibi kaldığımız otelden bizi aldılar ve balona gitmek için yola koyulduk. Hava daha aydınlanmamış ve sabahın sessiz ve huzuru vardı. Balona bindiğimizde sürpriz olan evlilik teklifi için hiçbir şeyi belli etmemek adına çok çaba harcanmış ve organizasyonun parçası olan herkes balonda gezmeye gelmiş bireyler gibi davranıyordu. O kadar profesyonel bir şekilde ayarlanmış organizasyondu ki bir kez daha Aktivite Parkı tercih ederek ne kadar doğru bir karar verdiğimin sevincini yaşıyordum. Balon yavaş yavaş yükselirken etrafta bizimle birlikte yükselen rengarenk balonlar görüyordum.

Güneşin doğusuyla birlikte onun gözlerinin içine bakarak nasıl ki evren için Güneşin doğuşu vazgeçilmez ve varoluşunda ona ihtiyacı varsa bu yolda benimde sana ihtiyacım var. Sen benim evrenimin güneşisin. Benimle bir ömür yaşar mısın? Diyerek yüzüğü çıkardığımda onun gözyaşlarının yanağından süzülüşünü ve mutluluğunu görmek beni dünyanın en mutlu adamı yaptı. Yamaç paraşütü evlilik teklifi; Ondan Eveeet! Diye ağız dolusu bir mutlulukla bu cevabı aldığımda ise Kemanist onunla aşk şarkımızı çalıyor üstümüzden Kırmızı Gül yaprakları atılıyordu. Hem şarkı eşliğinde bütün yeryüzüne meydan okuyarak hem de yeryüzünde yaşadığım bu aşkı gökyüzünde ettiğim teklif ile onu hayatıma sonsuz bir söz ile almıştım.

Yamaç paraşütü evlilik teklifi; Dansımızı bizim için patlatılan şampanya ile sonlandırarak keman ve gökyüzünün eşsiz güzelliği Kapadokya’nın doğası ve peribacaları eşliğinde hem onun hayallerini hem de benim hayallerimi bu devasa balonda gerçekleştirmiştim. O gün Aktivite Park bizim için Balon yolcuğumuz boyunca fotoğraf ve video çekimini yapmıştı. Ayrıca bu organizasyon bitiminde bizim için adımızın ve evlilik tarihimizin bulunduğu çok tatlı bir hediye hazırlamışlardı. Böyle yoğun ve heyecanlı bir telaş içerisinde bize unutulmayacak bir evlilik teklifi yaşattıkları için bu memnuniyetimi anlatmayı bir borç bilirim. Aktivite Park her alanda işini hakkıyla yapan verdiğiniz paranın karşılığından daha fazlası memnuniyet yaşayacağınız bir kuruluştur. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.


Paylaş

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Yamaç Paraşütü Yapmak İsteyenlere 3 Tavsiyemiz
Next reading
Uludağ ATV Safari