Paylaş

SİDE ATV SAFARİ

Ülkemizde her dönem popüler olan atv safari turları artık yurt dışından gelmekte olan turistlerinde deneyim etmek istedikleri aktivite ve faaliyetler arasında ilk sıralarda yerini almaktadır. Kirlenmekten canı sıkılmayan, heyecan ve adrenalini seven her birey atv safari turlarına katılmak istemektedir. Atv safari turlarına dileyen herkes katılabilmektedir.  Turlara katılmak için belirlenmiş yaş sınırı ise 18’dir. 18 yaşından büyük her birey bu eşsiz doğa turuna çıkabilmektedir. Atv turlarını dilerseniz  kendi şahsınıza ait olan atv araçlarınız ile isterseniz de profesyonel olarak tur düzenleyen şirketlerin düzenlemiş olduğu turlara katılarak deneyim edebilirsiniz. Dağlık bölgelerde yaşayan bireyler genel olarak dağ ve tepelere tırmanmak için kendi şahsi atv araçlarını almaktadırlar. Ülkemizde atv safari turlarının gerçekleşmiş olduğu birçok nokta bulunmaktadır. Bunların en başında kuşkusu Atv Safari turları gelmektedir. Side Atv Safari ülkemizde oldukça tercih sebebi olan bir bölgedir. Bölgede ormanlık bir alandan oluşmaktadır. Oldukça fazla çam ağacı bulunan bu bölgede çam ağacı kokusu ile unutulmaz bir Atv Safari turu deneyimi kazanmanız mümkündür. Side Atv Safari turları her dönemde aktif olarak tur faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Side Atv Safari turları hakkında bilinmesi gereken bilgiler nelerdir?

  • Atv Safari bölgesinde tur yapmayı planlıyorsanız ve ilk tur deneyiminiz ise uzman kişilerde eğitim almanız mümkündür.
  • Bölgede bulunan ormanda Atv Safari turları öncesi veya sonrasını yürüyüş yapma imkanınız bulunmaktadır. Bu bölgede çam ağaçları oldukça fazla görülmektedir.
  •  Atv Safari turları ile Toros dağında unutulmaz safari keyfi yaşamanız mümkündür. Bölge bu yönü ile oldukça fazla turist çekmektedir.
  • Atv Safari turlarını profesyonel bir şirket tarafı ile katılıyorsanız, bölgeye ulaşımlar faaliyeti gerçekleştiren şirketlere ait olmaktadır.
  • Gerekli tüm ekipmanlar faaliyeti gerçekleştiren şirket tarafından karşılanmaktadır.
  •  Atv Safari turları sırasında fotoğraf ve video çekme imkanınız da mevcuttur.
  •  Atv Safari turları sırasında zorlu parkurlarda kirlenme veya ıslanma durumlarında sizlere yedek kıyafet, ayakkabı hizmetleri de şirketler tarafından sunulmaktadır.

Paylaş

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Fethiye Afkule Dalış
Next reading
KARTEPE ATV SAFARİ