Paylaş

İstanbul Göktürk Atv Motor Hakkında

İstanbul Göktürk atv motor; İstanbul’da en çok tercih edilen ATV motor tesisleri arasında yer alan firmamız sizlere yıllardır kaliteli ve geniş kapsamlı bir hizmetin kapısını aralamaktadır. Siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaç taleplerini en iyi şekilde karşılamak için elimizden geleni yapmaktayız ayrıca İstanbul Göktürk ATV motor tesisleri olarak kurulduğumuz günden itibaren ATV motor konusunda yenilikleri takip edip tesislerimizi en modern tasarımlar ile sizlerin hizmetine sunmaktayız. Ayrıca firmamız her müşterisi için müşteri memnuniyetini ve beğenisini yüzde yüz sağlamak amaçlı işini yapmıştır ve hala da yapmaya devam etmektedir.

Tesislerimizin özellikle en çok övülen tarafı yemekleri olmaktadır. Oldukça fazla olumlu geri dönüş aldığımız yemeklerimiz ve sizler için sunmuş olduğumuz özel lezzetlerimiz ile karşınıza çıkmaktayız. Kahvaltısı olsun, öğle yemeği olsun veya akşam yemeği sizlere en iyi şekilde menülerinizi hazırlamaktayız. Ayrıca bu bir spor olduğundan dolayı oldukça yorulacak ve acıkacaksınız. Acıktığınız takdirde sizin için hazırladığımız özel lezzetlerden yararlanabilir veya kendi yemeğinizi kendiniz dahi yapabilirsiniz.

Zengin menü seçeneğimiz ile sizlere mükemmel bir ziyafet sunmaktayız. Organizasyonunuzu yaptıktan sonra sabah erkenden tesislerimize gelip sizler için hazırladığımız mükemmel kahvaltımızı tadabilirsiniz. Oldukça zengin içerikli olan bu kahvaltımız aynı zamanda da çok lezzetli bir kahvaltı olmaktadır. Sizleri güne enerjik bir şekilde başlatmayı İstanbul Göktürk ATV motor firması olarak hedeflemekteyiz. Sizler de bizi tercih ettiğiniz takdirde aileniz, arkadaşlarınız veya gelmiş olduğunuz grup ile birlikte oldukça keyifli bir zaman geçireceğinizden hiçbir şüpheniz olmasın. Firmamız kaliteli bir zaman geçirmeniz için bir ATV motor tesisinin sunduğu bütün imkanlara ve fazlasına sahip olmaktadır.

Mükemmel Sürüş Deneyimi

Sizlerin mükemmel bir sürüş deneyimi yaşamanız için tesislerimizde oldukça fazla imkân bulunmaktadır. Tesislerimizde ilk olarak sürüş deneyimi yaşamadan önce test sürüşlerine çıkmanız gerekmektedir. Test sürüşlerinden önce sizlere bazı sürüş eğitimleri verilmektedir ben ATV bilmiyorum o yüzden bu tesise gelemem gibi bir bahane yoktur. Bu bahaneyi İstanbul Göktürk ATV motor tesisleri olarak yok etmekteyiz. Sizlere gerekli eğitimleri verdikten sonra sürüşe çıkabilirsiniz. Araçlarımız son derece kaliteli ve son model oldukları için sizlere sürüş keyfini sonuna kadar yaşatacaktır. ATV araçlarımız son model olmalarının yanı sıra bakımları sık sık gerçekleşmektedir. Bakımları sık gerçekleştiği için asla bir güvenlik sıkıntısı veya bir bozulma söz konusu dahi olmamaktadır. Bunun için çok fazla önlemimiz bulunmaktadır.

Ayrıca sizlere çok daha keyifli ve adrenalin dolu bir sürüş deneyimi yaşatmak için firmamız çeşitli parkurları sizlere sunmaktadır. Bu parkurlarda eğlenceyi sonuna kadar yaşayacağınızdan asla şüpheniz olmasın tesislerimiz gelişmiş olup aynı zamanda da ATV araçlarınızı sürüşe çıkarmadan önce bazı uzmanlarımız tarafından kontrolleri sağlanması gerekmektedir. Kontroller sağlandıktan sonra ve gerekli eğitimleri uzman eğitmenlerimiz sizlere verdikten sonra bu deneyimi artık sizde yaşayabilirsiniz. Ufak çaplı yarışlarımız ve oyunlarımız ile sizler de tatlı bir rekabet içerisine girip sevdiğiniz insanlarla çok güzel bir zaman geçirebileceksiniz.

ATV sürmek için 16 yaşından büyük olman ve ATV sürmeyi istemen yeterli olmaktadır. gerekli eğitimi zaten biz vermekteyiz ve hatta isteğe bağlı olarak profesyonel eğitmenlerimiz özel güvenli sürüş ve birçok kullanım tekniği eğitimini siz değerli müşterilerimize sorunsuz bir şekilde sağlayacağından dolayı eğitim konusunda içiniz oldukça rahat olabilir.

Hizmette Sınır Tanımayan Tesisimiz

Hizmette asla sınır tanımayan tesislerimiz tamamen eğlenceli bir vakti güzel bir ortam dahilince geçirmenizi sağlamaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için dilerseniz su böreği dilerseniz çiğ börek gibi bütün isteklerinizi uzman ekibimiz karşılamaktadır. Ayrıca yemeklerde sizin dilerseniz eğer kendin pişir kendin ye de yapabilirsiniz. Bu sayede ailenize veya arkadaşlarınıza çok keyifli bir zaman geçirmenize kapı aralamış olursunuz. Kısacası İstanbul Göktürk ATV motor tesislerimizde kontrol tamamen sizdedir ve tamamen eğlenceli bir vakit geçirmeniz için tesisimiz tasarlanmıştır.

Şehrin kirli havası ve kalabalığın uzağında oldukça özel ve bir o kadar da eğlenceli olan bir gün geçirmek istiyorsanız eğer bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bu tesiste sadece ATV mi kullanacağım peki diye soru olabilir veya ATV kullanmak istemiyor olabilirsiniz. Bu hiç problem değil yapılacak çok fazla faaliyet bulunmaktadır. En iyisi de bu faaliyetler mis gibi açık ve temiz havanın içinde olacaktır.

Dilerseniz uzun orman yürüyüşleri, mükemmel lezzetlerimiz ile doğa içerisinde ziyafet dilerseniz de kahvenizi veya çayınızı alıp hamaklarımızda ve doğa ile baş başa kitabınızı veya gazetenizi okuyabilirsiniz kendi alanlarında en iyiler arasında yer alan eğitmenlerimiz sizler için ayrıca özel olarak talep ederseniz ATV motorları için özel eğitimler de sunmaktadır bu alandaki eğitimlerinin hepsini tamamlamış olmalarının yanı sıra yıllardır bu sektörde çalıştıkları için sizlere en kaliteli bir şekilde tecrübelerini aktaracaklarından asla şüpheniz olmasın oldukça fazla imkân olan İstanbul Göktürk ATV motor tesislerimize sizler de gelip bu eğlencenin parçası olabilirsiniz seçeceğiniz bir grup veya yalnız bir şekilde geldiğiniz takdirde sizlere mükemmel yemeklerimiz ve gün içerisinde hazırladığımız faaliyet planı oldukça kaliteli bir zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

İşinizden, şehirden biraz uzaklaşmak size oldukça iyi gelecektir ve doğa da bu kadar eğlenceli ve adrenalin dolu bir etkinlik içerisinde bulunmak unutulmaz bir anıyı sizlere sağlayacaktır.


Paylaş

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
İstanbul Gülpınar ATV Motor
Next reading
İstanbul Çatalca ATV Motor