Paylaş

Fethiye Camping

Tarihi ve coğrafyası ile birlikte bizleri kendisine hayran bırakan Akdeniz şehrimiz Muğla’da birçok kamp alanı bulunmaktadır. Fethiye’nin doğası itibarıyla diğer Muğla ilçelerinde göre daha fazla kamp alanı bulunmaktadır. Kelebekler Vadisi’nde ölü Deniz’i ne ve daha birçok koyu olan Fethiye de bakalım hangi kamp alanları ve size ne gibi imkanlar sunuyorlar inceleyelim.

Fethiye camping yerleri:

 1. Fethiye cennet koyu kamp alanı

 • Manzarası ile bizi büyüleyen bu manzaraya küçük detaylar eklemeyi unutmayan Fethiye çam zeytin keçiboynuzu gibi ağaçların arasında bulunan doğa ile iç içe geçmiş kelebeklerin uçuştuğu denizin ve ormanın adeta birleştiği bir yer olan cennet koyu görenleri büyülüyor.
 • Tek bir işletmeye sahip olan cennet koyu ister kendi çadırınız isterseniz oradaki çadırlardan yararlanabilirsiniz içerisinde restoran duş tuvalet gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.
 • Deniz ile mesafesi yalnızca 150 metre uzaklıktadır masmavi bir deniz olan Cennet kamp alanı gerçekten de ismini aldığı gibi cennetten bir köşedir.
 1. Full Moon Fethiye camping alanı

 

 • Fethiye kelebekler Vadisi’nin yanında kabak koyunun hemen yukarısında bulunuyor size eşsiz bir manzara sunacak olan bu kamp alanı size hizmette de sınır tanımıyor çift kişilik veya aile odaları tahsis edebiliyor
 • Bünyesinde barındırdığı havuz bilardo spor salonu gibi birçok hizmet de mevcut
 • Restoran küçük bir bar teraslar ve lavaboların bulunduğu ana binanın altında bütün bu saydıklarım bulabilirsiniz akşam yemeği de dahil olan Full Moon kamping alanı zengin bir Akdeniz mutfağı size sunmaktadır.
 • Göreceğiniz eşsiz manzara karşısında donup kalmamak hayret verici.
 1. Yeşil vadi doğa Park kamp alanı

 

 • Muğla’nın Fethiye ilçesinde bulunan yeşil vadi bölgenin en güzel kamp alanlarından ve en özel kamp alanlarından bir tanesidir
 • Kamp alanında restoran market ve tuvaletler gibi temel kamp alanı hizmetleri mevcut olup bu harika doğayı altınızdan geçen yanlış duymadınız altınızdan geçen sular ile beraber eşsiz manzaranın keyfine varabilirsiniz
 • Sizi yerden 4,5 metre yukarıda bulunan tahtalardan yapılmış yüksek bir alanda çadırımızı kuruyor ve geceler de dahil olmak üzere ışıklandırma yapılıyor altınıza baktığınızda altınızdan geçen balıkları doğanın su üzerinde yansıyan siluetlerini görebilmek insana harika bir his tattırıyor.Fethiye Camping  Aktivitepark ile yapılır.

Paylaş

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Antalya Yamaç Paraşütü 1
Next reading
Diyarbakır Rafting