Paylaş

Belgrad Atv Safari tur programları nelerdir?

Belgrad atv safari; Ülkemiz birçok doğa sporu için oldukça elverişli bir coğrafyadır hava, kara ve su fark etmeksizin birçok doğa sporunu ülkemizde yapabilmek için yüzlerce hatta binlerce mekan bulmak mümkündür. Son dönemlerin oldukça popüler olan kara sporu Atv Safari tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça popüler bir durumdadır. Hatta dünyaya nazaran ülkemizde atv safari turları daha çok ilgi çekmekte ve rağbet görmektedir. Doğa aşığı olan ve doğa ile iç içe olmayı seven her birey için atv safari turları unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Ülkemizin her noktası aslında atv safari turu yapmak için uygun ortamlara sahiptir. Bununla birlikte daha çok popüler olan ve tercih edilen noktolarda bulunmaktadır. Atv safarisi turları için ilk tercih edilen şehirlerden biriside şüphesiz ki İstanbul şehrimizdir. İstanbul’da en çok Belgrad Atv Safari turları tercih edilmektedir. Belgrad Atv Safari turlarına katılmak için gerek şehir içi gerek şehir dışı birçok kişi turlara katılmak için bölgeye akın etmektedir. Belgrad Atv Safari turları oldukça popüler olup birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

 Belgrad Atv Safari turları sırasında verilen hizmetler nelerdir?

  • Belgrad’da Atv Safari turlarına çıkmadan önce güvenlik için verilen eğitimler mevcuttur. Sürüş konusunda daha önce bir eğitim almadıysanız veya sürüş deneyiminiz yok ise turdan önce verilen sürüş eğitimlerine katılmak şarttır. Bununla birlikte güvenlik içinde verilen eğitimler mevcuttur.
  • Belgrad Atv Safari turlarından önce kullanılan ekipmanlar tanıtılmaktadır. Hangi ekipmanların kullanıldığı , kullanılan ekipmanların ne işe yaradığı hakkında eğitimler verilmektedir.
  • Atv Safari turlarına ilk defa katılıyorsanız ve bir deneyiminiz yoksa sizler araca ve kontrole alışana kadar, eğitmenler tarafından pratik yaptırılmaktadır.
  • Belgrad’da Atv Safari tur süreleri değişen parkur durumlarına göre değişmektedir. En az tur süresi 30 dakikadır. En uzun tur süresi ise 3 saat olmaktadır.
  • Belgrad’da Atv Safari turunda gerekli olabilecek tüm ekipmanlar karşılanmaktadır.
  • Kişiler ister ise fotoğraf ve video çekmek için imkanlarda verilmektedir.

Paylaş

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Bodrum ATV Safari
Next reading
Balıkesir Camping