Paylaş

Balon İle Uçarken Evlilik Teklifi

Kapadokya balon turu yapmak için en popüler şehirlerden birisidir. Gökyüzünde hava ve rüzgar elverişli olduğu müddet boyunca her gün yüzlerce balon havalanıyor. Bu görsel şölen sadece balonla uçanlar için değil, aşağıdakiler için de şahane görüntüler oluşturuyor. Kapadokya’da balon turları sabahın çok erken saatlerinde başlamaktadır. İlk turlar genelde sabah saat 05:00 ya da 05:30 gibi oldukça erken saatlerde başlamaktadır. Balon turlarının erken başlamasında amaç gün doğumuna tanık olmaktır. Balon turlarında bir balonun kapasitesi genelde 10 ile 20 kişi arasındadır. Evlilik teklifleri için daha az sayıda kapasitesi olan balonlar da bulunmaktadır. Nevşehir’ in muhteşem manzarasına gökyüzündeyken tanık olmak istiyorsanız siz de Kapadokya balon turu keyfini yaşamak için bize katılabilirsiniz.

Kapadokya hem yazın hem de kışın ayrı güzelliklere sahip bir şehirdir. Havanın ve rüzgarın durumuna göre her mevsimde balon turu yapabilirsiniz. Çünkü balonların havalanıp havalanmaması, hava koşullarına bağlı olarak değil daha çok rüzgara bağlı olan bir durumdur. Örneğin yağmurlu günlerde de balonların havalanması mümkün, asıl önemli kriter rüzgar şartlarının değişken ve kuvvetli olmamasıdır. Her mevsimde Kapadokya balon turu keyfini yaşayabilirsiniz. Balon turu yapmadan önce tüm yolcuların uçuş sigortası da gerçekleştirilmektedir. Nevşehir gibi adeta bir cennet olan şehirde Kızılırmak akıp giderken Peri Bacaları’ nın muhteşem manzarası eşliğinde sevdiğinize evlilik teklifi edebilir ve unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Eğer evlilik teklifi etmek istiyorsanız ancak sıra dışı bir fikriniz yoksa Kapadokya’ nın muhteşem manzarası eşliğinde havada süzülürken sevdiğiniz insanın ayaklarını bir de siz yerden keserek evlilik teklifi yapabilirsiniz. Yerden 2000 metre yükseklikte evet cevabı olmak oldukça farklı hissettirecektir. Sevdiğinize balondayken evlilik teklifi ederek bir ömür boyu mutluluktan uçabilirsiniz. Gökyüzünde şehrin büyüleyici manzarası eşliğinde uçarken unutamayacağınız bir evlilik teklifi yapabilirsiniz. Evlilik teklifini yapmak için daha düşük kapasiteli balonları kullanabilir ve evliliğe giden adımlarınızı özelleştirebilirsiniz. Dilerseniz klasik bir balonda herkesi de mutluluğunuza ortak ederek evlenme teklifi yapabilirsiniz. Yerden binlerce metre yükseklikte hayır cevabı almanız oldukça düşük bir ihtimal. Eğer siz de evlenme teklifi etmek istiyorsanız Kapadokya’ da balon turu sırasında Nevşehir semalarında süzülürken evlilik teklifi yapabilirsiniz. Sizi de Kapadokya balon keyfi için Nevşehir’ e davet ediyoruz.


Paylaş

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Ordu Camping
Next reading
 Tunceli Munzur çayı rafting