Paylaş

Balıkesir Camping Hakkında

Balıkesir camping hem Ege denizinin hem de marmara denizinin tam ortasında olan Balıkesir birçok da kamp alanına sahip Güney Marmara’nın incisi ile daha önce hiç kamp yaparak tanıştınız mı kampçıların uğrak yeri olan Balıkesir yerli ve yabancı turist sayısında da birçok şehre göre en önde bulunuyor.

Balıkesir’in kamplarını sıralayacak olursak şu şekildedir;

Balıkesir Camping – Ayvalık Çamlık Kamping

  • Kamp yerinin hemen yanı sıra karavan kamp yerinin de bulunduğu doga harikası bir yer.
  • Elektrik su wifi tuvalet ve duş yerlerinin kullanıma açık olması çadırların önlerinde masa ve elektriğin mevcut olması Ayvalık Çamlık Campingi ilk sıraya taşıyor kafeleri restoranların biraz daha ilerisinde olan bu alan kamp alanı için bulunmaz bir nimettir
  • Denize mesafesi uzak olduğu için daha sakin alan kamp yeri yılın belli dönemlerinde ararında gidilmektedir

 

Balıkesir Camping – Çamlıkaltı piknik ve kamping alanı

  • Anlatamayacağım muhteşem bir manzaraya sahip olan çamlıkaltı doğa ile iç içe olan denize uzanan ağaçları ile kamp yapmaya gelenlere adeta bir göz ziyafeti yaşatmaktadır .
  • Yiyecek ve içecek sıkıntısı çekmiyor kamp alanına ait büfeler size hizmet veriyor çadırla birlikte masa ve sandalye de kiralayabileceğiniz bu alan sahil boyunda da sandalye şezlong kiralayabilirsiniz .
  • Civarda birçok yemek ve içecek mekanları da mevcuttur sürekli 7/24 güvenlik bulunmakta her çadırda da elektrik bulunmaktadır.
  • Canınız mangal çektiğimde dahi gelebileceğiniz bu alanda her şey düşünülmüş durumda tuvalet ve duşların olduğu hergün temizliğinin yapıldığı bilinmektedir.

Balıkesir Camping – İnek obası çadır kampı Çamlaraltı

  • Kendisine hayran bırakan doğası oksijeni en yüksek seviyelerde bulabileceğiniz Çamlaraltı kaz Dağı milli parkı’nın eteklerinin altındadır.
  • Bölgenin doğal zenginlikleri farklı canlı türlerinin her tarafta izine rastlayabilirsiniz ister kendi i çadırınızla veyahut kiralayabileceğiniz çadırlar ile konaklayabilirsiniz.
  • Elektrik ışık ve kamp ateşini sağlayabilen bu alan maceraperestler ve kampçıların içine heyecan ile dolduruyor duş organik ürünlerle bezenmiş serpme kahvaltı da size sunulan hizmetler arasındadır.

Balıkesir’in boydan boya uzanan kaz dağları arasında yapabileceğiniz daha birçok kamp alanı mevcuttur çadırımızı alın ve yola koydum Balıkesir kamp için sizleri bekliyor.


Paylaş

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Belgrad Atv Safari
Next reading
ATV Safari Turları İçin Gerekli Donanım ve Malzemeler