Paylaş

Aydın Camping Hakkında

Aydın camping yapmak için ülkemizde en çok tercih edilen şehirlerimizin başında yerini almaktadır kendine has iklimi ve kent düzeni ile camping sevdalılarının oldukça ilgisini çekmekte ve tercih etmelerini sağlamaktadır. Camping yapmak isteyen ve doğa sevdalıları için ülkemizin her alanı camping için uygun ve elverişlidir. Her bölgenin kendine has iklimi ve hava koşulları her bölgede farklı bir camping macerası yaşanmasına ortam hazırlamaktadır. Aydın’da camping yapmak isteyenler için birden çok seçenek mevcuttur.

Aydın camping yapılacak yerler nerelerdir?

  • Aydın Camping Çine Vadi; doğa olayları sonucu oldukça farklı yapılan oluşan bu bölge camping yapmak için oldukça tercih edilen yerlerden sadece bir tanesidir. Bölgede zehirli böcek ve sürüngenler bulunmaktadır. Bu bölgenin belki de eksi tek tarafı budur. Camping alanına gitmeden önce bu böcek ve sürüngenlerle ilgili tedbirinizi almanız tavsiye edilir.bölge kent merkezine yakın olmadığı için wc, duş, elektrik , market bakkal vs ihtiyaçlar mevcut değildir. Camping alanına gelmeden önce bu ihtiyaçalarınızı gidermeniz gerekmektedir.
  • Aydın Camping Bafa Göl; göl kıyısında veya göle yakın olan alanlarda camping yapmak isteyenlerin oldukça tercih ettiği bölgelerden biride bafa gölüdür. Muğla ve Aydın sınırları arasında yer almaktadır. Camping alanında wc, duş, elektrik, market veya herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Camping alanına gitmeden önce ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak tamamlamanız gerekmektedir.
  • Aydın Camping Alinda Antik Kent; hem doğa hem de tarihin bizlere sunmuş olduğu güzellikler ile camping yapmak isteyenler için oldukça uygun bir camping alanı Alinda antik kenttir. Camping için olmasa bile gezilip görülmesi gereken bir tarihi mekandır. Düz yeşillik bir alanda bulunmaktadır. Camping alanına ulaşım araç ile mümkündür. Şehir merkezine uzak bir konumdadır. Bölgeye camping yapmaya gitmeden önce bütün ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak tamamlamanız gerekir.
  • Aydın Camping Sevgi Plaj; hem camping yapmak hemde denize girmek isteyenlerin Aydın’da ilk tercih ettiği yerlerden bir tanesi de Sevgi plajıdır. Kendine has güzellikte suya sahip olan bu plaj bölgeniz tercih sebebi olmasını sağlamaktadır.

Paylaş

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Balıkesir Kamp alanları
Next reading
Artvin Camping