Paylaş

Ankara yamaç paraşütü

Doğma büyüme bir Ankaralı olarak sizlere en iyi nerelerde uçuş yapacağınızı anlatacağım. Ankara’da tandem (iki kişilik) yamaç paraşütü ile gökyüzünde sizde yerinizi alın. Ankara’nın yoğun iş hayatından sıyrılıp sevdiklerinizle keyifli bir hafta sonu geçirmek için sizi ankara tepelerine davet ediyoruz.

  • Tarihi İpekyolu üzerinde bulunan şirin Anadolu kasabası Ayaş‘ta uçma imkanını kaçırmayın bu deneyimli yolculuk sizlere Ankara’nın güzel bir yerinden manzara imkânı sağlayacaktır.
  • Deneyimli ve THK lisanslı yamaç paraşütü pilotları kontrolünde Ankara’yı gökyüzünden izleme fırsatı bulacaksınız.
  • Uçuşlar meteorolojik şartlara göre 7-20 dakikaarasında olmaktadır. Uçuş sırasında HD fotoğraf ve videonuzu çekerek bu anı ölümsüzleştirebilirsiniz.
  • Uçuş esnasında herhangi bir teknik bilgiye ihtiyacınız yoktur. Eğitmenlerimizden aldığınız kısa bir brifing sonrası uçmaya hazır hale gelebilirsiniz.
  • Yamaç paraşütü ile uçuş kolay ve güvenlidir.
  • Uçuşlar sakin havalarda yapılmakta ayrıca pilotlarımız güvenlik açısından yedek paraşüt taşımaktadırlar.

Faaliyet gününe minimum 48 saat kala rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Uçuşlar hava durumuna bağlı olarak gerçekleştirilir. Hava koşulları uygun değil ise, uçuş tarihiniz ertelenebilir veya iade talebinde bulunabilirsiniz.

Bu unutulmayacak deneyimi yaşamak, bulutlara dokunmak istiyorsanız hemen rezervasyonunuzu yapın bilet aldığınız takdirde bir yıl boyunca kullanabilirsiniz.

Ankara’nın diğer yüksekten uçabileceğiniz tepeleri

  • Ankara yamaç paraşütü alanlarından örnek vermemiz gerekirse tarihi ipek yolu üzerinde bulunan şirin kasabada bulunan Ayaş’ tır. Ayaş’ta yamaç paraşütüyle uçmadan önce bu minik kasaba da ufak bir turlama yaparak rahatlayabilir, uçuşa daha hazır hale gelebilirsiniz.
  • Uçuş alanına ulaşım kolay olarak sağlandıktan sonra sizleri hazırlamak adına çalışmalarımıza başlarız. Uçuş sırasında oluşabilecek düşük ihtimalli kazalara yönelik alacağımız tedbirlerle sizleri korumakta ve uçuşlarımızı büyük bir güven içerisinde gerçekleşmekteyiz.

 

Bulunduğun konumdan dolayı sahip olduğu hava durumları belirli aylar içerisinde Ankara yamaç paraşütü yapmaya olanak vermektedir. Bu havalarda oluşan uygun rüzgâr durumu sizlerle birlikte sağlıklı bir şekilde uçuşlar yapmamıza olanak vermektedir.  Ankara’nın daha birçok yerinde bu uçuşları görmek mümkün yapmanız gereken Ankara’nın sıkan havasından kurtulup bir an önce Ankara’ya farklı açılardan bakmak sizlere güzel gelebilir.


Paylaş

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Balıkesir Yamaç Paraşütü
Next reading
Afyonkarahisar ATV Safari