Fırsatlarımız

Hangi Mevsimde Tüplü Dalış Yapılmalı?

‘’Tatilim kış mevsimine denk geldi hava soğuk ama tüplü dalış yapmak istiyorum’’ diyorsanız endişelenmenize hiç gerek yok. Dalış yer, zaman, mevsim fark etmeksizin en çok rağbet gören aktivitelerimizden biri olmaktadır. Kış mevsiminin en sert, soğuk havasında bile su altının en güzel sıcaklığı sağlaması sebebiyle rahatlıkla yapılabilen bir aktivitedir. Maviyle yeşilin ortak enerjisinin buluştuğu bu aktivitede farklı bir boyutla tanışma fırsatı elde etmiş olursunuz.

Dalış’ın Cenneti Nerelerdir?

Dalış denince akla ilk gelen şehirlerden biri olan Akdeniz Bölgesidir. Antalya’nın ilçesi olan Kaş’ta Flying Fish dalış için bulunan popüler noktalardan biridir.

Kalkan ise su altının tarihine dokunmak isteyenlerin tercih edebileceği Mavi Mağara, Frank Duvarı, Fırnaz Koyu ile bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kemer’in ise berrak suyuna ve kendine has fauna size su altının bambaşka dünyasına dalış yapabileceğiniz noktalardandır.

Fethiye ise tam bir dalış cennetidir. Dalyan Koyu, Kızıl Ada Feneri, Üç Tüneller ve Amphora hafızanıza kazınacak harika anılara ev sahipliği yapacaktır.

Marmaris ise su altı dünyası turistler tarafından en çok tercih edilen İnce Burun Feneri, Abdi Reis Koyu, Baca Mağarası ve Kadırga gibi noktalarda dalış yapıyoruz.

Gökçeada ise Yelkenkaya, Peynir Kayalıkları, Mavikoy, Pirinç Burnu en çok tercih edilen dalış noktalarıdır.

 

Kapadokya Jeep Safari
Eşşsiz Deneyim
₺250
İndirimde!

Kapadokya Jeep Safari

Kapadokya Jeep safari turlarıyla gezilmesi, hayran kalınması ayrıca Ülkemizde görülmesi gereken yüzlerce yerden birisi olan Kapadokya, listenin ilk sıralarında yer alıyor. Nevşehir’de Doğanın yüzlerce yıl sonun da ortaya çıkan mucizevi ve eşsiz güzelliğini seyretmek için yıl boyunca yerli ve yabancı turist ağırlayan Kapadokya’da tarihe tanık olmak isteyen herkesin gidebileceği etkinliktir Kapadokya Jeep safari.

Hemen Satın Al !

Tüplü Dalış Hakkında

Yeryüzünde keşfedilecekler son bulmuşsa birde denizin maviliğine bırakın kendinizi. Vücudunuza değen suyun ruhunuzda yarattığı sessiz terapinin etkisiyle huzurla kucaklaşacaksınız.  Farklı bir yaşamın bulunduğu yer olan derinliklerde daha önce hiç görmediğiniz canlıları evinde ziyaret edebilirsiniz. Su altı dünyasına dair anılarınızı fotoğraf kareleri ve video kesitleri olarak sizin için sonsuzlaştırıyoruz.

Hayali su altı dünyasını keşfetmek olan herkesin aklına gelen ilk ve en çok tercih edilen aktivite tüplü dalıştır.  Daha önce sadece su yüzeyinde yüzen biri olarak ansızın su altına karşı bir merak başlamışsa ve su altının farklı canlı türlerini görebileceğiniz naif güzelliklerin dünyasına giriş yapmak istediyseniz o zaman hemen Aktivite Park’a gelip sizin için seçtiğimiz en güzel yerlerde su altı dünyasının eşsiz büyüsüne şahitlik yapabileceğiniz yerleri sizler için ayarlıyoruz.


 

Fethiye Jeep Safari
Tarihi Güzellikler
₺250
İndirimde!

Fethiye Jeep Safari

Fethiye’de Jeep safari yaparken karşınıza çıkması olası ilk yer TIos Antik kentidir. Tarihi TIos antik kenti Unesco Dünya Mirası Geçici Listesi’nde olup, Likya Bölgesi olarak bilien en eski yerleşim alanlarındandır. Yakapark/Gizli Vadi diğer duraktır, buz gibi akan nehir tüm ortamın sıcaklığını almaktadır. Geziye Avrupa’nın 2. Büyük kanyonu olan Saklıkent Kanyonu ile devam ederiz ve daha sonrasında çamur banyonsuyla bitirmekteyiz.

Hemen Satıl Al !

Tüplü Dalış Nedir

Tüplü dalış, suyun altında ihtiyacınız olan oksijeni sizin için uzun süre karşılayacak şekilde sıkıştırılmış bir tüpte bar hava olarak bulunmaktadır bu sayede denizaltı dünyasını tek solukta değil uzun uzun inceleyebilirsiniz. Tüplü dalışlar için bu tüpü nerden temin edebilirim, elimde gerekli ekipmanlar yok bu aktiviteden mahrum kalır mıyım? diye üzülmenize gerek yok biz sizin için gereken tüm ekipmanları size en uygun biçimde temin ediyor, ayrıca ekipmanlar için ek olarak hiçbir ücret ödemiyorsunuz. Siz su altı dünyasının muhteşem güzelliğini seyre dalarken uzman dalgıçlarımızla birlikte güvenliğinizi sağlıyor size eşi benzeri olmayan bir manzara şöleni yaşatıyoruz. Hem kalitemize hem de tecrübemize dayanarak size dalışta memnuniyet garantisi veriyoruz.


Dalış Merkezlerimiz

Aktivitepark'ın Dalış  Merkezlerinden Size En yakın olanı Seçerek Hemen Mavi Derinliklere Dalabilirsin !

DALIŞ NOKTALARIMIZ

Fotoğraflar

Tüplü Dalış 4

Tüplü Dalış 6

Tüplü Dalış 8