BALON TURU

Muhteşem Manzara

Sıcak hava balonu muhteşem şehir manzarasına yukarıdan, farklı bir açıdan tanık olmamızı sağlar.


Güvenlik Konusunda Endişelenmeyin !

Aktitepark olarak siz değerli müşterilerimizin güvenliğini önemsiyor ve son derece önem veriyoruz. Hava şartlarının izin verdiği her dönemde sıcak hava balonuna binebilirsiniz.


Kapadokya Manzası

Nevşehir ilimizde yaygın olan sıcak hava balonu sayesinde Peri Bacaları ve Kapadokya manzaralarına gökyüzünden şahit olacaksınız. Aktivitepark’ ın uzman pilotları eşliğinde siz de gökyüzünde yerinizi almak istemez misiniz? Öyleyse sizi de sıcak hava balonuna binmeye davet ediyoruz.

Şimdi Satın Al

Sıcak Hava Balonu 2

Sıcak Hava Balonu 4Sıcak Hava Balonu 6

TEKLİFLER

Evlilik Teklifi - Sıra Dışı Bir Evlilik Teklifi

Eğer evlilik teklifi etmek istiyorsanız ancak sıra dışı bir fikriniz yoksa Kapadokya’ nın muhteşem manzarası eşliğinde havada süzülürken sevdiğiniz insanın ayaklarını bir de siz yerden keserek evlilik teklifi yapabilirsiniz.

2000mt Yükseklikte - Evet Cevabını Duymaya Hazır ol !

Yerden 2000 metre yükseklikte evet cevabı olmak oldukça farklı hissettirecektir. Sevdiğinize balondayken evlilik teklifi ederek bir ömür boyu mutluluktan uçabilirsiniz. Gökyüzünde şehrin büyüleyici manzarası eşliğinde uçarken unutamayacağınız bir evlilik teklifi yapabilirsiniz.Evlilik teklifini yapmak için daha düşük kapasiteli balonları kullanabilir ve evliliğe giden adımlarınızı özelleştirebilirsiniz. Dilerseniz klasik bir balonda herkesi de mutluluğunuza ortak ederek evlenme teklifi yapabilirsiniz. Yerden binlerce metre yükseklikte hayır cevabı almanız oldukça düşük bir ihtimal. Eğer siz de evlenme teklifi etmek istiyorsanız Kapadokya’ da balon turu sırasında Nevşehir semalarında süzülürken evlilik teklifi yapabilirsiniz. Sizi de Kapadokya balon keyfi için Nevşehir’ e davet ediyoruz.

Pamukale Balon
+90 542 492 20 22
650
İNDİRİMDE

Pamukale Balon

Pamukkale tarihi dokusu ve bembeyaz cennet vadisi olarak sizleri kesinlikle büyüleyecek. Hierapolis Antik Kentini yerden 1200mt yükseklikte ayaklarımızın altına alıyoruz. Gökyüzünden panoramik olarak izlemenin keyfini çıkarıyoruz. Yaklaşık 1 saat süren Pamukkale semalarındaki eşsiz balon uçuşunuz sırasında ekibimiz profesyonel aksiyon kamerlarımız ile sizlerin fotoğraf ve videolarını aralıksız çekecekler.

REZERVASYON YAP

Kapadokya Balon Turu - Fotoğraflarımız

Sıcak Hava Balonu 9 Sıcak Hava Balonu 11 Sıcak Hava Balonu 13 Sıcak Hava Balonu 15