Rafting

   Macera - Rafting serüveni sizleri bekliyor...

  Heyecan - Extrem ve doğa sporu rafting sizlerle

  Adrenalin - Hiç biryerde hissemeyeceğiniz unutulmaz anlar sizlerle

Profesyonel kadromuzla sizlere eşşiz rafting deneyimini sunuyoruz. Macera dolu anları müşterilerimize yaşatarak doruk ve zirveye taşıyoruz. Bu anları sizler için ölümsüzleştiriyoruz. Ekibimiz rafting alanına girdiğiniz andan ve sonlandırdığınız andan itibaren rafting parkurlarında profesyonel Gopro aksiyon kameraları ile fotoğraf ve video çekimlerini yaparak sizlere hizmet sonrası orjinal hallerini teslim ediyoruz.

Rafting 2

FIRSATLAR

DÜZCE MELEN ÇAYI RAFTİNG
Heyecanı Yaşa
240₺
İndirimde!

DÜZCE MELEN ÇAYI RAFTİNG

DÜZCE MELEN ÇAYI RAFTİNG

Hemen Satın Al
DÜZCE MELEN ÇAYI RAFTİNG
Heyecanı Yaşa
240₺
İndirimde!

DÜZCE MELEN ÇAYI RAFTİNG

DÜZCE MELEN ÇAYI RAFTİNG

Hemen Satın Al
Rafting Fotoğraf Çekimi Ücretsiz!

Seni hayallerine ulaştırabilecek en önemli an cesaretindir.Siz duygularınızı yaşarken ekibimiz bu anı ölümsüzleştirsin !

Rafting Video Çekimi Ücretsiz!

Macera ve tutku dolu her saniyeninizi profesyonel GoPro aksiyon kameralarımız ile kayıt ediyoruz.

Rafting Tüm Ekipmanları Ücretsiz!

Etkinliğimize katılan hiç bir müşterimizden ekipman ücretli almıyoruz ! ücretsiz olarak Kask,Can yeleği ve küreklerimizi etkinlik alanında veriyoruz

Rafting Anı Sertifikası Ücretsiz!

Rafting etkinliklerimize katılan tüm müşterilerimize firmamız bünyesinde sertifika veriyoruz

Kurallar

Rafting 6

Adrenalini Doruklarda Yaşayın

Rafting yüksek debili akarsularda, belirli sayılardaki kişilerin botlar üzerinde kürek çekerek nehirde önüne çıkan engellerden sıyırılıp parkuru tamamlamaya yönelik yaptıkları bir su sporudur. Nehirde karşılaşılan engeller ve yüksek hız normal durumlar dışında olduğundan adrenalini de fazlasıyla yüksektir.

Zonguldak Rafting

Rafting ile heyecan

ve korkunuzu yenin

Rafting, paraşüt, dalış insanların ilgisini çokça çeken fakat bir yandan da korkutan spor dallarıdır. Korkunun sebebi yine bu spora insanın ilgisini fazlasıyla arttıran heyecandır. Zorlu şartlarda yapılabilmesi, engeller, yüksek hız, su ortamı bu sporu hem heyecanlı kılar hem de insanları olası risklere karşı korkutur.

Rafting 9

Önyargılarını Kırmanın Tam Zamanı

Birçok rafting katılımcısı rafting sonunda anlattıklarıyla tekrar bu sporu yapmak istediğini dile getirmiştir. Monoton bir hayattan keyifli bir spora; rafting gibi hem farklı hem de heyecanlı bir yolla geçiş yapabilir, sebepsiz önyargılarınızı kırabilir, kaynağı olmayan korkularınızı rahatlıkla yenebilirsiniz.