Jeep Safari

Safari Serüveni Başlasın!

Jeep safari turunun heyecanını tatmak isteyenler için çok fazla bir önkoşul bulunmuyor özellikle engel teşkil edecek bir sağlık sorunu olmayan herkes bu aktiviteye katılabiliyor. Birçok kişinin aklında olan soru işareti gibi üstelik bu heyecanı yaşamak için herhangi bir şart bulunmuyor

Jeep safari turları ekstra bir eğitim istemiyor. Jeep safari turundan önce yaşanacak heyecanlı deneyimlerin önüne geçebilecek riskli durumlar katılımcılara anlatılıyor ve kısa açıklamalarla daha keyifli bir aktiviteye dönüştürülmesi sağlanıyor.

 

Jeep Safari 1

Arazi Ve Koşullar

Jeep safari araçları her türlü arazi şartlarında gitmesi için tasarlanan arazi araçlarıdır. Bu sebepten heyecanın olduğu her yerde kullanılabiliyor. Her türlü arazi türüne ve hava koşullarına bağlı olarak yapılabiliyor.

 

Jeep gezi turlarında araç üstünde yol almak dışında derelerde yürüyüşler, patikalarda yürüyüşler yapılabiliyor. Katılımcılar da bu durumlara hazırlıklı olarak yanlarına şort veya mayo gibi yedek kıyafetler alabilir. Ayrıca yanımızda fotoğraf ve video kaydedici ekipmanlarda bulundurulabilir

 

Jeep Safaride İddialıyız Çünkü;

Jeeplerimiz, siz safari keyfini kesintisiz yaşayın diye safari öncesi bütün bakımlar yapılıp gerekli kontrollerden geçiriliyor.

Deneyimli sürücülerimizle herhangi bir sorun yaşamadan tepeleri aşarken kendinizi güvenle bize bırakabilirsiniz.

Sizinle beraber eğleniyor aynı zamanda sizin de eğlenmeniz için doğanın ve çamurun tadını birlikte çıkarıyoruz.

Jeep ile safari için piyasa olan fiyatların oldukça altında, bütçenize uygun fiyatlandırma politikası uyguluyoruz.

Müşteri memnuniyeti önceliğimiz olup sizin için harika anılar biriktireceğiniz değerli vakitler geçiriyoruz.

Jeep Safari 3

Jeep Safari 5

Turlarımız

Gün Doğumu Jeep Safari

Jeep safari için en güzel vakitlerinden biri doğanın uyanışına tanıklık edebileceğiniz güneşin doğuşuyla beraber çıkacağımız turumuzdur. Bu turda güneşin göğe yükselişini enerjinizin jeep safari keyfiyle buluşacağı muhteşem bir keyfi yaşamanız için en güzel zamandır. Jeep safari en iddialı olduğumuz aktivitelerden biridir. Bu sürüşte sizinle en patika yolları birlikte aşıyor ve bu deneyimi yaşarken sizin heyecanınızla birlikte doğayı yeniden ilk günkü gibi keşfedip sizinle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Jeep safari keyfimiz siz bitti demeden asla bitmez.

Gün Batımı Jeep Safari

Ben hem tepeleri aşmaya hem de gün batımının kızıllığına aşığım bu tutkuyu bir arada yaşamak istiyorum diyorsanız hem romantik bir gün batımı hem de heyecan ve adrenalini bir arada yaşayabileceğiniz daha önce kızıl gökyüzü altında jeep safari ile tepeleri aşmadım diyorsanız tercihiniz gün batımı jeep safari olmalıdır.

Jeep Safari Yapacaklara Tavsiyelerimiz

Yanınıza mevsimine uygun olarak alacağınız giysi tavsiyelerimize bakmadan safariye çıkmamanızı öneririz. Yazın safari keyfinizin ortasında bulduğunuz maviliğe dalmak isteyebilirsiniz. Muhakkak yanınıza yedek mayo ve bir havlu almayı unutmayın. Doğanın sıkça ikilemde kaldığı ilkbahar ve sonbahar aylarında sürpriz bir yağmurla karşılaşmanız olası bu yüzden yanınıza yağmurluk alabilirsiniz.

Fethiye Jeep Safari
Tarihi Güzellikler
₺250
İndirimde!

Fethiye Jeep Safari

Fethiye’de Jeep ile safari turu yaparken karşınıza çıkması olası ilk yer TIos Antik kentidir. Tarihi TIos antik kenti Unesco Dünya Mirası Geçici Listesi’nde olup, Likya Bölgesi olarak bilien en eski yerleşim alanlarındandır. Yakapark/Gizli Vadi diğer duraktır, buz gibi akan nehir tüm ortamın sıcaklığını almaktadır. Geziye Avrupa’nın 2. Büyük kanyonu olan Saklıkent Kanyonu ile devam ederiz ve daha sonrasında çamur banyonsuyla bitirmekteyiz.

Hemen Satıl Al !
Jeep Safari

Ben doğanın keşfedilmemiş güzelliklerini keşfetmek ulaşılmamış kara parçalarına ayak basmak istiyorum diyorsanız size muhteşem bir jeep safari keyfi sunuyoruz! Peki jeep safari nedir, bu heyecanı zevki nasıl yaşarım? diyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen aktivite parktan bizimle iletişime geçmeniz halinde size hemen dönüş sağlıyor istediğiniz yerde jeep safari deneyimini yaşatıyoruz. Jeep safari ile patika yolları, yüksek tepeleri ve engelleri aşmaya uygun 4x4 özel güvenlikli jeeplerimiz ile doğanın tadına varabileceğiniz, tutkuyu iliklerinize kadar hissedebileceğiniz, içinizdeki çocuğun dilediği kadar coşabileceği bir macera fırsatı sunuyoruz. Jeep safari insanın kendi gücüyle aşamayacağı, ulaşamayacağı doğanın keşfedilmemiş en güzel hazinelerini keşfetmeniz için imkân sunar.

Kapadokya Jeep Safari
Eşşsiz Deneyim
₺250
İndirimde!

Kapadokya Jeep Safari

Kapadokya Jeep safari turlarıyla gezilmesi, hayran kalınması ayrıca Ülkemizde görülmesi gereken yüzlerce yerden birisi olan Kapadokya, listenin ilk sıralarında yer alıyor. Nevşehir’de Doğanın yüzlerce yıl sonun da ortaya çıkan mucizevi ve eşsiz güzelliğini seyretmek için yıl boyunca yerli ve yabancı turist ağırlayan Kapadokya’da tarihe tanık olmak isteyen herkesin gidebileceği etkinliktir Kapadokya araçla safari.

Hemen Satın Al !
Jeep Safari Keyfinin Heyecan Zirveleri Nelerdir?

Jeep safari için en çok tercih edilen bölgeleri Ege bölgesinin horst ve grabenlerden oluşan muhteşem görüntülere sahip kırık dağların ve yüksek tepelerden oluşan dağ zirvelerinde bizi karşılayan daha önce hiç görmediğiniz gölleri görmenizde mümkündür. Ege bölgesi kesinlikle tercihinizin ilk sırasında olmalı lakin ben Ege’ye doydum Akdeniz Bölgesinin de jeep safari keyfine ortak olmak istiyorum diyorsanız Akdeniz bölgemizde Fethiye Ölüdeniz, Muğla ve Antalya’da yüksek tepeler ve doğanın manzara şöleni ile aşık olacağınız görüntüler görecek hatta gözlerinize inanamayacaksınız. Bizim önerimiz ise Jeep safaride mutlaka gün doğumuna ve gün batımına şahitlik etmenizdir.