ATV SAFARİ

Ehliyetim Yok Atv Safari Yapabilir Miyim ?

ATV safari; Atv araç kullanmak için ehliyet sahibi olmanıza gerek yoktur. Atv turları kamu alanlarına açık alanlarda veya diğer araçların da yer aldığı trafiğe açık alanlarda yapılan bir etinlik değildir. Bu sebepten ehliyetli olsun ya da ehliyetsiz olsun araç kullanımında herhangi bir sorunu olmayan tüm bireyler atv turlarına katılabilir.


Atv Safari Hangi Mevsimlerde Yapılır ?

Atv safari turlarında hava şartları çok önemlidir. Atv safari turları her mevsimde ve her türlü arazi şartında yapılabilir. Ayrıca atv safari turları parkurlarında bir sürü engel, çamurlu ve topraklı bölüm bulunabillir. Atv safari turlarında kullanılan atvlerin normal araçlardaki gibi bir koruma kasası yoktur.Bunun için güvenlik önlemleri  alınır.


Fotoğraf  Ve Video Çekimi

Aktivitepark Atv safari tur parkurlarında heyecanının en üst noktaya çıktığı parkur bölümlerine tur grupları için bir fotoğraf ve video görevlisini konumlandırırız. Atv safari turu sonunda siz daha ana kampa dönmeden fotoğraflarınız basılır, videolarınız dijital ortama aktarılmış olur.


Atv Araçları Nerde Kullanılır ?

Atv safari araçları her türlü arazi şartlarında gitmesi için tasarlanan özellikle motorlardır. Bu sebepten heyecanın olduğu her yerde kullanılabiliyor. Her türlü arazi türüne ve hava koşullarına bağlı olarak yapılabiliyor.


Atv Safari 2

Atv Safari 4

Hemen Ara

Daha Fazla Bilgi Almak İçin

Hemen Ara

Daha Fazla Bilgi Almak İçin

Galeri

Atv Safari 6
Atv Safari 8
Atv Safari 9
Atv Safari 11