Paylaş

Ağva Atv Safari Hakkında

Ağva atv safari; Günlük hayatın sıkıcı stresinden uzaklaşmak ve doğa ile baş başa bir tura çıkmak isteyenler kuşkusuz atv safari turlarını oldukça tercih etmektedirler dört tekerlekli bir arazi aracı ile doğa da çıkılan bu doğa sporu her yaştan ve her kesimden insana hitap etmektedir. Ülkemizde her geçen gün biraz daha tercih edilmekte ve popüler olmaktadır. Ülkemizde bulunan hemen hemen her bölge atv safari turları için oldukça uygun ve elverişli ortamlara sahiptir.

Ülkemizin her bölgesi atv safari turları için uygundur ülkemizde atv safari turlarını gerçekleştirmek için oldukça tercih edilen noktalardan bir tanesi de Ağva şehrindeki atv safari noktalarıdır Ağva atv safari turları yılın her döneminde aktif olarak yapılmaktadır oldukça güzel bir arazi yapısına sahip olan bu bölge Ağva atv safari turlarına katılmak isteyen bireyleri her sene ağırlamaya devam etmektedir.

Ağva atv safari  turları hakkında bilinmesi gereken bilgiler nelerdir?

  • Ağva’da atv safari turları 18 yaş üstü bireyler için uygun olmaktadır.
  • Bölgede birçok Ağva atv safari turları düzenleyen organizasyon şirketleri bulunmaktadır.
  • Ağva’da atv safari turları düzenleyen şirketler eğer ilk defa böyle bir deneyim yaşayacaksanız ya da eğitiminiz yok ise sizlere eğitim imkanları da sunmaktadır.
  • Ağva’da atv safari turları gerçekleştiren organizasyon şirketleri, tur esnasında gerekli olacak her türlü ekipmanları karşılmaktadır.

 

Ağva atv safari turlarına kimler katılamaz? Katılım şartları nelerdir?

  • Atv safari turları için belirlenmiş olan yaş sınırı 18 olarak belirlenmiştir. 18 yaş altı bireyler atv safari turlarına katılamazlar. Bazı bölgelerde bu durum 16 olarak da değişkenlik göstermektedir.
  • Hamile olan bireyler için engebeli olan arazi şartları oldukça tehlikeli durumlar oluşturduğundan dolayı, hamile bireyler turlara katılamazlar.
  • Heyecan ve adrenaline bağlı olarak tetiklenen hastalıklara sahip bireyler, örneğin astım, solunum yetmezliği, kalp yetmezliği vs bu tarz hastalıklara sahip bireyler için atv safari turları uygun değildir, tavsiye edilmez.
  • Fiziksel olarak herhangi bir engele sahip olan bireyler genel olarak turlara katılmaları tavsiye edilememektedir.

Paylaş

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Afyon Camping
Next reading
9 Eylül ve Alaybey Batığı Dalış